III Wystawa Pojazdów Zabytkowych

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników historycznej motoryzacji do uczestnictwa w III Wystawie Pojazdów Zabytkowych w Złotowie

Termin: 7 lipca 2019 roku

Miejsce: Półwysep Rybacki przy ulicy Panny Marii w Złotowie

Kilkadziesiąt klasycznych pojazdów sprzed lat pojawi się po raz trzeci na ziemiach złotowskich. Wystawa zabytkowych motocykli, samochodów osobowych, terenowych oraz specjalnych.
Czy pobijemy rekord 190 pojazdów z poprzedniej edycji?

LICZNE ATRAKCJE

• konkurs na najpiękniejszy pojazd i strój z minionych lat oraz dodatkowe nagrody,
• nagrody dla zwiedzających którzy wezmą udział w głosowaniu na najładniejszy pojazd wystawy,
• najstarszy pojazd wystawy,
• najdłuższy przejechany dystans na wystawę,
• dmuchane zamki oraz inne atrakcje dla dzieci
• możliwość zaprezentowania swojego pojazdu, przedstawienie historii widzom,
• test wiedzy o motoryzacji

PLAN WYSTAW

– 10:00 – 11:30 – rejestracja uczestników
– 12:00 – rozpoczęcie wystawy
– 12:00 – 15:00 – głosowanie publiczności na auto zlotu, prezentacja pojazdów, konkursy
– 15:45 – ogłoszenie wyników i rozdanie nagród, podziękowania i zakończenie wystawy
– 16:00 – zakończenie wystawy

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia zmian do powyższego programu!

POJAZDY

Do uczestnictwa w Wystawie zapraszamy załogi pojazdów klasycznych z napędem mechanicznym, o możliwie wysokim stopniu oryginalności, zachowanych i utrzymanych w warunkach historycznie właściwych. Do udziału w wystawie dopuszczone zostaną pojazdy, w przypadku których produkcję danego modelu, typu, generacji, ewolucji itp. rozpoczęto przed dniem 31.12.1989 roku oraz wszelkie pojazdy zarejestrowane oficjalnie jako pojazdy zabytkowe. W drodze wyjątku do udziału w Wystawie mogą zostać dopuszczone pojazdy niespełniające ww. kryterium wiekowego, będące jednak egzemplarzami unikatowymi lub przedstawiające znaczną wartość kolekcjonerską.

KOSZTY

Impreza jest darmowa dla wszystkich posiadaczy pojazdów zabytkowych. Koszty pokrywają sponsorzy oraz organizatorzy Wystawy. Na starcie otrzymają Państwo pakiet startowy. Każda załoga otrzyma talony na posiłek regeneracyjny w ilości zgłoszonych osób w formularzu oraz gadżet pamiątkowy. Będzie można oczywiście za niedużą opłatą nabyć koszulkę. W pakiecie również upominki, naklejki zlotowe, tabliczki i gadżety ufundowane przez organizatorów. Impreza także jest otwarta dla zwiedzających.

ZGŁOSZENIA

Organizator oczekuje na zgłoszenia uczestnictwa w Wystawie maksymalnie do dnia 05 lipca 2019r. Przyjęcie zgłoszeń w terminie krótszym niż 14 dni przed datą rozpoczęcia Wystawy uzależnione jest od decyzji Organizatora. Warunkiem wpisania na listę, oprócz wypełnionego formularza, jest dołączenie aktualnych zdjęć pojazdów zgłaszanych na wystawę. W przypadku jeśli zgłoszą się Państwo do udziału w imprezie i w późniejszym czasie zrezygnują, prosimy o kontakt w celu usunięcia z listy i zwolnienia miejsca dla oczekujących na liście rezerwowej. Liczba miejsc jest ograniczona. Wstępnie jest to 200 miejsc.

 

Łukasz Piszczek
Tel. 600546163
klasyczny.zlotow@gmail.com
Można też kontaktować się z nami za pośrednictwem naszej strony na Facebooku