Zapisz na wystawę

VIII Wystawa pojazdów zabytkowych w Złotowie

W ramach uczestnictwa, każda załoga otrzyma pakiet startowy wraz z pamiątką niespodzianką oraz talony na posiłek dla kierowcy i wszystkich zgłoszonych pasażerów. Udział w wystawie jest darmowy. Czekają również niespodzianki i nagrody. W razie pytań zapraszany pod adres: klasyczny.zlotow@gmail.com.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy uczestników w przypadku zgłoszenia maksymalnej liczby załóg. Warunkiem wpisania na główną listę startową jest, oprócz uzupełnienia formularza, załączenie zdjęcia prezentującego zgłaszany pojazd.
Szczegóły w zaproszeniu i regulaminie rajdu.

Najmłodsze dopuszczone auto może pochodzić najdalej z 31.12.1994 roku. Auta młodsze zostaną dopuszczone po decyzji organizatora jednakże muszą być to auta wyjątkowe. Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją treści regulaminu wystawy.

Pełny opis wystawy – tutaj.

Potrzebujesz noclegu lub miejsca kempingowego? Wejdź do zakładki noclegi.

Nowe miejsce wystawy! Tzw. Plac Cyrkowy w Złotowie w skraju ulic Powstańców oraz Sosnowej


Nazwisko kierowcy *
Imię kierowcy *
Adres e-mail *
Ilość pasażerów *
Telefon *
Rodzaj pojazdu:

Samochód osobowyMotocyklPojazd specjalny

Marka i model pojazdu *
Numer rejestracyjny *
Rok produkcji *
Adres korespondencyjny (zameldowania) *
Zdjęcie pojazdu rozmiar max 5MB!*
wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Administratora, właściwą Spółkę z wykazu podanego w „Polityce Prywatności i Cookies” w celu rejestracji w wystawie, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO.