Wyniki VIII Rajdu

Tabela uwzględnia podział na motocykle oraz samochody. Na ostateczny wynik rajdu składał się suma punktacji za: odpowiedzi na pytania, zadania oraz próby sprawnościowe. Jeżeli nie pamiętacie swojego numeru startowego – piszcie pod kontakt@jakisrajd.pl.

Samochody

NUMERImięNazwiskoPS1 pktPS2 pktZAD4ZAD5ITINSUMA
32RafałJiłka01237783
48MichałKosiłowicz0.52237178.5
22KrzysztofJakóbczyk31.5217077.5
47DawidGołąb23336677
15AdamDziamski20.5336876.5
24PiotrKowalski10.5336976.5
75DamianSkrzypek0.51336976.5
5ArkadiuszTrzcinski21336776
13MateuszNowacki20326976
43DamianWieczorek22436576
27MaciejKobus21316976
8MichałMatera20.5236875.5
70JarosławKalwasiński20.5416875.5
16RobertSzostek21.5436575.5
76KatarzynaSkrzypek11.5336775.5
29DamianKryger22336575
56AndrzejBieniek22336575
38PawełWalczak11226975
9MarekMalicki31.5216774.5
63JarosławMowiński20226874
52MarekŻ. Trzebiatowski22326473
96MichałMac20436473
37ANDRZEJSIEG11326673
51MateuszBanach31.5036471.5
53AndrzejProczek11.5326471.5
65ŁukaszCzaja00.5236671.5
87MateuszCyl33026371
17RemigiuszBiesek11216570
3KarolinaPróba00226569
85JAROSŁAWMĄCZYŃSKI10326369
40RemigiuszPielacha10406469
67TomaszBigos22.5415968.5
93PiotrMiedziński10.5316368.5
7AdrianRysman30126268
42RobertMagda21435868
2KrzysztofŻukowski31.5036067.5
21DariaTopór22.5325867.5
86JacekWłodarski0.53325967.5
41WiesławKulik0.50316367.5
83MichałChmielnicki22216067
4MariuszWojtyra20116367
36AdamGibalski0.51226166.5
95WaldemarMatuszewski22026066
6PrzemysławStrzałkowski10326066
68AdamStolarek13435566
11PiotrNiespodziany0.50126265.5
20LidiaSobczyńska12235765
71MartaTyszer01235965
44ArekSalamon22225664
79ErykKuchnowski22105964
90PatrykZdrenka20.5325461.5
78Arkadiuszszwedzki0.53115661.5
72JacekSzkudlarski0.50.5325561
10EmilRowiński23315160
54KrzysztofKester20405359
80ŁukaszSzymańczak20425058
69JoannaWróblewska11.5225157.5
23RafałModzelewski10105557
49GrzegorzRybka00.5235156.5
58SebastianKusz21.5324654.5
100DariuszAnciar22.5333949.5
12AndrzejOrlowski0.50.5034549
89WojciechDanilewicz20.5014447.5
66TomaszBrzeziński22.5014045.5
19DorotaSkrzypkowska0.50203133.5
60MaciejChybowski20013
1PiotrRogowski1 001
25MirosławKalinowski000
26EmilĆwik000
28KrzysztofMichalski000
30TomaszPaczkowski000
39MIROSŁAWGOLIS000
50TomaszKieca000
88GrzegorzKomza000

Motocykle

NumerImięNazwiskoPS1 pktPS2 pktZAD4ZAD5ITINsuma
59WłodzimierzFryda23226170
81CzesławSawicki32415868
61MariuszBilicki13016267
82PiotrBagiński21115964
84SławomirDzioba3225259
98AndrzejKarkocha2025458
77DariuszMusiał3334554
97ArkadiuszŁowicz2204347
14KrzysztofSobieralski000
18SebastianBugaj0000
31JoannaPaczkowska000
33NataliaRóżańska000
34SEBASTIANMALESZKA000
35ArielJaroszyński000
45JarosławPietrzak000
46KarolGórecki000
55EmilSzurkawski000
57PawełKalisz000
62JacekKarbowiak0000
64AntoniBugaj0000
73RafałKotlęga000
74KacperKalinowski000
91BłażejŁawnik00
92JarosławKostrzak00
94ArturPłoski00