O Rajdzie

Pamiętasz Rajd w Ciemno? Jeśli nie, to może pierwszą edycję Jakiegoś Rajdu? Jeśli nigdy o niej nie słyszałeś, użyj wyszukiwarki , wpisz Jakiś Rajd i zobaczysz jak wszyscy świetnie się bawiliśmy. Pierwsza edycja przyjęła się bardzo dobrze i zebrała masę pozytywnych opinii i deklaracji udziału w kolejnej imprezie. II edycja ugościła 2 razy więcej uczestników – w 5 edycji to już ponad 100 różnych sprzętów i maszyn. Przebieg trasy będzie dla Ciebie tajemnicą, ale zapewniamy, że celem jest ukazanie piękna naszego regionu z poziomu Twojej ukochanej maszyny. Od lat łączymy siły – obok siebie staną zarówno wszystkie rodzaje motocykli jak i samochody z charakterem.

Jakim motocyklem mogę startować?

Każdym sprawnym i zarejestrowanym jednośladem (trasa zróżnicowana, ale każdy motocykl sobie poradzi od sporta do choppera). Zapraszamy również quady.

Jakim samochodem mogę stratować?

Dopuszczamy do udziału samochody zabytkowe wyprodukowane przed 1994 rokiem (z małymi wyjątkami). Auta muszą posiadać aktualny przegląd, OC. Nie muszą być to auta tylko zarejestrowane na żółte tablice. Auta te mogą wziąć również udział w  Wystawie Pojazdów zabytkowych (Uwaga! Osobna rejestracja!)

Czego się spodziewać?

Zupełnie wszystkiego. Na trasie będą zadania, łamigłówki które będą Was zaskakiwać z każdym zdobytym kilometrem.

Jak wygląda trasa?

Tajemniczo i urokliwie – sprawdź galerię z I Jakiegoś Rajdu – kliknij tutaj.

Kto wygrywa?

To nie jest wyścig kto pierwszy ten lepszy. Im więcej odkryjecie tym większa szansa na bycie zwycięzcą. Dotrzyjcie na metę przed 16:00.

Gdzie startuje?

25 sierpnia o godzinie 9:00 rano z placu pod Halą Targową w Złotowie (ulica Sienkiewicza 4). Bądźcie wcześniej aby odebrać swój pakiet startowy. Będziemy dostępni od godziny 8:00

Czy coś mam zabrać?

Przede wszystkim dobry nastrój do zabawy.  Dołożymy starań, abyście na trasie i mecie nie zgłodnieli, ale warto zabezpieczyć się na każdą przygodę.

Skąd mam wiedzieć gdzie jechać?

Na starcie otrzymacie Itiner – to będzie Wasza księga podróży i drogowskaz w Rajdzie. Dzięki niemu dotrzecie do mety i wypełnicie wszystkie zadania na drodze.


Każdy kto wystartuje w rajdzie mile widziany jest na imprezie integracyjnej na której wyłonimy zwycięzców rajdu. Także zachęcamy do skorzystania z noclegu w Złotowie i zapraszamy na już VIII Wystawę pojazdów zabytkowych w Złotowie.

Jeśli jeszcze masz pytania w sprawie rajdu, zadzwoń lub napisz.