O Rajdzie

Jakiś Rajd to nowa inicjatywa inspirowana pasją do motoryzacji, podróży oraz odkrywania. Stąd formuła podróży w nieznane.  Przebieg trasy będzie dla Ciebie tajemnicą, ale zapewniamy, że celem jest ukazanie piękna naszego regionu z poziomu Twojej ukochanej maszyny. W tym roku łączymy siły – obok siebie staną zarówno wszystkie rodzaje motocykli jak i samochody z charakterem.

Jakim motocyklem mogę startować?

Każdym sprawnym i zarejestrowanym jednośladem (trasa zróżnicowana, ale każdy motocykl sobie poradzi od sporta do choppera). Zapraszamy również quady.

Jakim samochodem mogę stratować?

Dopuszczamy do udziału samochody zabytkowe wyprodukowane przed 1990 rokiem. Auta muszą
posiadać aktualny przegląd, OC. Nie muszą być to auta tylko zarejestrowane na żółte tablice. Auta te
mogą wziąć również udział w IV Wystawie Pojazdów zabytkowych (Uwaga! Osobna rejestracja!)

Czego się spodziewać?

Zupełnie wszystkiego. Na trasie będą zadania, łamigłówki które będą Was zaskakiwać z każdym zdobytym kilometrem.

Jak wygląda trasa?

Tajemniczo i urokliwie – sprawdź galerię z I Jakiegoś Rajdu – kliknij tutaj.

Kto wygrywa?

To nie jest wyścig kto pierwszy ten lepszy. Im więcej odkryjecie tym większa szansa na bycie zwycięzcą. Dotrzyjcie na metę przed 16:00.

Gdzie startuje?

29 sierpnia o godzinie 9:00 rano z placu pod Halą Targową w Złotowie. Bądźcie wcześniej aby odebrać swój pakiet startowy.

Czy coś mam zabrać?

Przede wszystkim dobry nastrój do zabawy.  Dołożymy starań, abyście na trasie i mecie nie zgłodnieli, ale warto zabezpieczyć się na każdą przygodę.

Skąd mam wiedzieć gdzie jechać?

Na starcie otrzymacie Itiner – to będzie Wasza księga podróży i drogowskaz w Rajdzie. Dzięki niemu dotrzecie do mety i wypełnicie wszystkie zadania na drodze.